Nasze zobowiązania

/

Zabezpieczona płatność

Płatności dokonywane kartą płatniczą są zabezpieczone poprzez szyfrowanie danych, między innymi technologią / SSL (Secure Sockets Layer). Płatność kartą jest szybka, łatwa i całkowicie bezpieczna dzięki protokołowi https. Proponujemy także inne formy płatności, jak na przykład płatność przelewem. Nad najwyższą jakością obsługi oraz nad bezpieczeństwem czuwa nasz operator płatności PayU.

/

Sprawna dostawa

Sprawna dostawa dla nas to:

  • Dostawa na terenie całej Polski
  • Zautomatyzowana, natychmiastowa dostępność produktów na stronie pocztaslodyczowa.pl
  • / Możliwość wyboru preferowanej daty dostarczenia produktów – aż w 97% przypadków nasz przewoźnik dostarcza dokładnie na czas
  • Możliwości wyboru sposobu dostawy
  • Nowoczesne, czyste magazyny oraz szybka i bezpieczna obsługa naszego przewoźnika DPD

/

Status zamówienia

Możesz na bieżąco monitorować swoje zamówienie. Wejdź na naszą stronę, zaloguj się, a będziesz mógł kontrolować kolejne statusy złożonego zamówienia. Dostaniesz też maile informujące Cię o postępie realizacji zamówienia.

/

Satysfakcja lub zwrot kosztów

Nie jesteś usatysfakcjonowany zakupem? Skontaktuj się z nami i powiedz nam o tym. Jeśli nie wywiązaliśmy się z umowy, zwrócimy Ci koszty.

/

Wspieranie rozwoju polskich producentów słodyczy

Wszystkie produkty z naszej oferty zostały wybrane starannie, tak aby wpisywały się w kanon ulubionych słodyczy – nas Polaków. Nie boimy się współpracy z polskimi producentami i chcemy promować przepyszne słodycze mniejszych lub zaczynających producentów. Oferujemy produkty tylko wysokiej jakości, zawsze świeże w korzystnych cenach. Nasza oferta jest zmienna i różnorodna co pozwala Państwu na znajdywanie w naszym sklepie coraz to nowszych, interesujących słodyczy.

/

Produkty czołowych marek w najlepszych cenach

Oprócz słodyczy czołowych marek na świecie, zawsze chcemy posiadać w ofercie wyjątkowe słodycze, produkowane na mniejszą skalę w naszym kraju. Słodycze regionalne oraz serie limitowane to naszym zdaniem bardzo ciekawa propozycja wartości.

/

Słodycze na prezent

Kilka lat temu, zaczynaliśmy jako usługa wysyłki słodyczy na prezent i kontynuujemy naszą przygodę. Poszerzając naszą ofertę z kilku produktów do kilku tysięcy, teraz chcemy dać możliwość nieograniczonego spersonalizowania zawartości oraz pudełka prezentowego. Niezmiennie od lat, nasze słodycze zawsze muszą być:

  • Świeże
  • Spakowane ręcznie
  • Zabezpieczone przed temperaturą oraz wstrząsami
  • Dostarczone na czas

/

Jesteśmy do Twoich usług