Prezent na Andrzejki - 30 Listopada

.

Prezent na Andrzejki

 
Andrzejki są dniem tajemniczym i magicznym. Nie tylko dla wszystkich Andrzejów.
Właśnie tego dnia wiele osób zagląda w przyszłość, próbując przewidzieć najważniejsze wydarzenia najbliższych miesięcy.

Z okazji Andrzejek często organizowane są imprezy (także przebierane!). Jeśli Ty również planujesz tego dnia świętować, oprócz odpowiedniego kostiumu, warto przygotować drobny prezent dla gospodarza imprezy. Takim upominkiem docenisz jego wysiłek, włożony w przygotowanie przyjęcia i podkreślisz wzajemną sympatię.

Jeśli wybierasz się na domówkę, warto zabrać ze sobą smakołyki, które można umieścić na wspólnym stole.
 

Co to może być?

 
Z racji charakteru imprezy możesz własnoręcznie przygotować ciasto lub ciasteczka, nawiązujące do tematyki Andrzejek.

Jeśli nie masz zdolności kulinarnych, a zależy Ci na tym, aby przekąski przygotować samodzielnie, skorzystaj z gotowego rozwiązania i zaserwuj uczestnikom imprezy… tort Oreo. Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby tych przepysznych, niewielkich ciasteczek.
Kupując zestaw Oreo Torter stworzysz przepyszne ciasto bez użycia piekarnika. Do jego przygotowania potrzebne Ci będą dodatkowo: 30g margaryny lub masła, 250 ml mleka
oraz mikser lub blender.
Wystarczy tylko 10 minut przygotowań. Ciasto po wsadzeniu do lodówki gotowe jest już po 45 minutach. Doskonały efekt gwarantowany!
Oprócz pysznego tortu możesz zabrać ze sobą zapachowe świece lub aromatyczne, orientalne kadzidełka. Z pewnością doskonale dopełnią klimatu pełnej magii i czarów.

Jeśli Twoja obecność w kuchni grozi poważnym uszkodzeniem sprzętu AGD, wybierz gotowe rozwiązanie. Kupione słodkości z pewnością nie będą mniej efektywne niż te zrobione samodzielnie.
 

Jakie słodycze wybrać?

 
W zależności od kulinarnych preferencji uczestników imprezy, zabierz ze sobą delikatne i miękkie pianki marshmallow, bakalie w czekoladzie albo… czekoladowy krem Milky Way, który zachwyca aksamitną konsystencją i znanym z dzieciństwa smakiem.

Jeśli planujesz huczną imprezę i zabawę aż po świt, przygotuj się na średnio przyjemy poranek. Nie da się ukryć bowiem, że konsekwencje nieprzespanej nocy mogą odbić się nie tylko na wyglądzie, ale przede wszystkim na samopoczuciu.
 

Co postawi Cię na nogi?

 
Gorąca czekolada Milky Way Magic Stars! Milky Way Magic Stars Hot Chocolate to magiczny proszek z małymi czekoladowymi gwiazdkami, które rozpuszczają się w mleku. Taki pyszny i sycący koktajl wprawi Cię w doskonały nastrój i pomoże pozytywnie rozpocząć dzień.
 

Jaki prezent dla Andrzeja?

 
Jeśli wybierasz się na imieninową imprezę do Andrzeja, zainwestuj w dodatkowy upominek, dobrany do potrzeb i oczekiwań obdarowywanego.

Jego rodzaj i charakter zależy nie tylko od wieku jubilata, ale również od Waszej zażyłości. Jeśli Andrzej jest Twoim przyjacielem, warto podarować mu coś, o czym skrycie marzy. Świetnym pomysłem może być również zakup aktywnego prezentu – np. skoku ze spadochronem czy jazdy wyścigowym bolidem.
Jeśli Andrzej jest Twoim ukochanym, zrób mu wspaniałą niespodziankę i zabierz go na romantyczny weekend za miasto.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, przygotuj dla niego pyszną kolację. Wspólne celebrowanie tego wyjątkowego dnia będzie znakomitym prezentem, a ulubione potrawy wprawią wprawią Was oboje w doskonały nastrój.